10. 02. 2013. 23:24 >> 23:26

SERIA A

Inter upisao pobjedu, Milan neriješeno

Inter je upisao pobjedu protiv Kjeva (3:1) u 24. kolu Serije A, i to prvu od 12. januara. Strijelci za milanski tim bili su Kasano u 2., Ranokia u 26. i Milito u 50. minutu. Gol za goste, tada izjednačujući, dao je Rigoni sredinom poluvremena. Zbog kikseva rivala, Inter sada zaostaje samo bod u odnosu na trećeplasirani Lacio.

Pojačanje Milana  Mario Baloteli donio je bod svojoj ekipi protiv Kaljarija (1:1), dok je Roma poražena na gostovanju Sampdoriji (3:1).

I ako je došao po pobjedu, Milan je ostao kratak za dva boda, i tako pokazao da u ekipi ne funkcioniše sve najbolje. Prednost Kaljariju donio je Ibarbo u 45., a Milan je morao da spašava Baloteli iz  jedanaesterca u 82. minutu.