16. 10. 2018. 18:07   >>  17:52

KVALIFIKACIJE ZA EP

"Petarda" Crne Gore na oproštaju

Mlada fudbalska reprezentacija savladala je Kazahstan u Nikšiću 5:1, na kraju kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Crna Gora je povela u 20. minutu preko Uskokovića, da bi gosti do odmora poravnali golom Soltanov.

U nastavku je tim Mojaša Radonjića dominirao i četiri puta zatresao mrežu rivala.

U 53. minutu Milošević je vatio "vođstvo" našoj selekciji, a 20 minuta kasnije Ilija Vukotić je povisio na 3:1 i najavio pobjedu Crne Gore.

Drinčić je osam minuta prije kraja pogodio za 4:1, a"petardu" je kompletirao Miličković četiri minuta kasnije.

Crna Gora je kvalifikacije završila na trećem mjestu u grupi sa tri pobjede, dva remija i pet poraza.