0.5 °C

PRIMERA 11. 02. 2019. 23:10   >>  22:49 0

PRIMERA

Alaves bolji od Levantea, Vukčević starter

Fudbaleri Alavesa pobijedili su večeras na svom terenu Levante sa 2:0, u utakmici 23. kola španskog prvenstva.

Alaves je poveo u 23. minutu golom Viktora Lagardije, a konačan rezultat postavio je Rodriges u trećem minutu nadoknade vremena.

Crnogorski reprezentativac Nikola Vukčević počeo je utakmicu, a u 60 minutu ga je zamijenio Bardi.

Alaves je prekinuo niz od tri poraza i šesti je na tabeli sa 35 bodova, koliko ima i petoplasirani Hetafe.

Levante je pretrpio 10. poraz i zauzima 14. mjesto sa 27 bodova.