25.8 °C

06. 07. 2020. 23:21   >>  23:16 0

SVAĐA LJORISA I SONA

Minimalac Totenhema protiv Evertona

Fudbaleri Totenhema pobijedili su večeras na svom terenu Everton sa 1:0, u utakmici 33. kola Premijer lige.

Totenhem je pobijedio autogolom u 24. minutu Majkla Kina, koji je sproveo loptu u svoju mrežu poslije šuta Đovanija Lo Selsa.

Po završetku prvog poluvremena kapiten Totenhema golman Ugo Ljoris pretrčao je 40-ak metara kako bi sustigao saigrača Son Hjong Mina i verbalno se sukobio sa njim, a zatim ga je gurno. Dotrčali su njihovi saigrači i spriječili da dođe do ozbiljnijeg incidenta, a zatim su svi otišli u svlačionicu.

Prije poluvremena Son je izgubio loptu, poslije čega je Rišarlison imao dobru šansu da izjednači, ali je loše šutirao.

Kada su izlazili iz tunela, Ljoris je zagrlio Sona po povratku na teren u drugom dijelu igre.

Totenhem je ostvario 13. pobjedu i osmi je na tabeli sa 48 bodova.