Beta

08. 04. 2021. 23:06 >> 23:11

ROMI DERBI U AMSTERDAMU

Junajted siguran, Viljareal slavio u Zagrebu

Fudbaleri Mančester junajteda pobijedili su večeras u gostima Granadu sa 2:0, u prvom meču četvrtfinala Liga Evrope.

Strijelci za Mančester bili su Markus Rašford u 31. i Bruno Fernandeš iz penala u 89. minutu.

U istom terminu, Roma je takođe u gostima pobijedila Ajaks sa 2:1.

Poveo je Ajaks golom Dejvija Klasena u 39. minutu, da bi izjednačenje i pobjedu Romi donijeli Lorenco Pelegrini 57 i Ibanjes u 87. minutu.

Ajaks je mogao da povede sa 2:0 u 53. minutu, ali srpski internacionalac Dušan Tadić nije iskoristio penal.

Pobjedu u gostima je ostvario i Viljareal pobijedivši u Zagrebu Dinamo sa 1:0.

Dinamu je u 26. minutu, nakon gledanja VAR-a poništen gol Mislava Oršića zbog ofsajda u kome se našao Ijaji Atimven.

Gosti su do pobjede došli golom Đerara Morena iz penala u 44. minutu.

Arsenal i Slavija Prag odigrali su večeras u Londonu neriješeno 1:1.

Domaći tim je poveo golom Nikolasa Pepea u 86. minutu, da bi konačan rezultat postavio Tomaš Holeš u četvrtom minutu nadokande vremena.