7.0 °C
-1.3 °C

VELŠANIN U FORMI 25. 02. 2013. 23:17   >>  01:35 0

VELŠANIN U FORMI

Velšanin Garet Bejl još jednom je donio pobjedu Totenhemu, ovoga puta u poslednjim trenucima meča. Njegovim fantastičnim pogotkom savladan je Vest Hem u gostima 2:3.

U posljednjoj utakmici 27. kola Premijer lige, na Apton Parku viđeno je mnogo preokreta.

Ekipa Viljaša-Boaša povela je već u 13. minutu meča. Konfuznu reakciju odbrane Vest Hema na najbolji način je iskoristio Garet Bejl. Samo deset minuta kasnije dosuđen je jedanaesterac za Vest Hem, a Endi Kerol je uputio šut za izjednačenje na 1:1.

Tim rezultatom se i otišlo na pauzu.

Preokret Vest Hemu donio je Džo Kol samo nakon trinaest minuta igre u drugom poluvremenu. Do izjednačenja „pijevci“ su došli u 76. minutu nakon karambola u šesnaestercu „čekićara“. Lopta, upućena iz slobodnog udarca, odbijala se od više igrača, sve dok je Sigurdson nije smjestio u mrežu.

Nade domaćih navijača da će njihov tim uzeti makar bod u ovom meču raspršile su se u 90. minutu, kada je Bejl još jednom pokazao svoj kvalitet.

Velšanin je neodbranljivim šutom sa preko 25 metara donio pobjedu svojoj ekipi (2:3) i doveo Totenhem na treće mjesto Premijer lige.