S.V.

28. 04. 2024. 20:15 >> 20:34

DRUGA LIGA

Otrantu samo bod, novi poraz Bokelja, važna pobjeda Internacionala

Otrant i Bokelj su zaustavljeni u 32. kolu Druge lige - Ulcinjani su igrali bez golova na gostovanju Iskri, dok su Kotorani doživjeli drugi uzastopni poraz. Nakon neuspjeha protiv Koma u prošlom kolu, danas su izgubili od Igala u gostima 1:0.

Tako Otrant četiri kola prije kraja ima dva boda prednosti, a do kraja će dva tima odmjeriti snage u Kotoru.

Trenutak odluke na "Solilima" dogodio se u 24. minutu. Stanisavić je primio jednu dugu loptu i poslao je u mrežu .

Igalo je tako stiglo do četvrte vezane pobjede

Internacional je upisao važnu pobjedu u borbi za opstanak, pošto je slavio na gostovanju Grblju 2:1.

Gosti su poveli u 20. minutu preko Rakočevića iz penala, da bi Milić u 42. poravnao 1:1.

Zlata vrijedne bodove Podgoričanima obezbijedio je Vukanić u 51. minutu.

Lovćen i Podgorica su igrali neriješeno 1:1.

Oba gola pala su iz penala.

U 49. minutu Kacić precizan je bio Kacić za vođstvo Cetinjana, a remi je potpisao Mrvaljević četiri minuta kasnije.

Berane koje je pred ispadanjem u regiju, slavilo je na gostovanju Komu 3:2, uz het-trik Đukića. Golove za Zlatičane dali su Barac i Pejović.