- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Novosti dana
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
09. 12. 2020.
23:07 >> 14:44
LIGA ŠAMPIONA
Real i Atletiko u osmini finala
Fudbaleri Reala pobijedili su u Madridu ekipu Borusije iz Menhengladbaha 2:0 i kao prvoplasirani u B grupi izborili plasman u osminu finala Lige šampiona.
Među 16 najboljih iz te grupe je i Borusija, zahvaljujući remiju Intera i Šahtjora u Milanu 0:0.
U Ligu Evrope će Šahtjor.
Plasman u osminu finala u posljednjem kolu izborili su još Atletiko iz Madrida i Atalanta.
Ranije su nastavak takmičenja obezbijedili Bajern, Mančester siti, Porto i Liverpul.
U A grupi, Bajern je u Minhenu savladao Lokomotivu iz Moskve 2:0 i kao prvoplasirani završio takmičenje u grupi.
Atletiko je do drugog mjesta doašo pobjedom u gostima protiv Salcburga 2:0.
Austrijski tim takmičenje će nastaviti u Ligi Evrope.
U C grupi, Mančester siti je slavio protiv Marseja 3:0, dok je Olimpijakos u Atini izgubio od Porta 2:0.
Ligu Evrope u nastavku sezone igraće Olimpijakos.
U D grupi, Liverpul, koji je ranije obezbijedio prvo mjesto, igrao je sa Mitjilandom 1:1, dok je Atalanta u Amsterdamu, u direktnom duelu, za osminu finala, pobijedila Ajaks 1:0.
Ajaks će takmičenje nastaviti u Ligi Evrope.
Ubjedljiv je bio i Pari sen Žermen, koji je u nastavku juče prekinutog meča pobijedio Istanbul 5:1.
Na jučerašnjim utakmicama postignuti su sljedeći rezultati:
Grupa E
Čelsi - Krasnodar 1:1
Ren - Sevilja 1:3
Grupa F
Lacio - Briž 2:2
Zenit - Borusija Dortmund 1:2
Grupa G
Barselona - Juventus 0:3
Dinamo Kijev - Ferencvaroš 1:0
Grupa H
Lajpcig - Mančester junajted 3:2
Plasman u osminu finala izborili su Čelzi, Sevilja (Grupa E), Borusija Dortmund Lacio (Grupa F), Juventus, Barselona (Grupa G), Pari sen Žermen i Lajpcig (Grupa H).
Takmičenje će u Ligi Evrope nastaviti Krasnodar, Briž, Dinamo Kijev i Mančester junajted.
Коментари0
Остави коментар