Л.К. [ Beta ]

04. 02. 2023. 21:09   >>  21:19

LALIGA

Remi Atletiko Madrida i Hetafea

Fudbaleri Atletiko Madrida i Hetafea odigrali su večeras neriješeno 1:1, u utakmici 20. kola španske Premiere.

Anhel Korea je postigao vodeći gol za Atletiko u 60. minutu, da bi gosti do boda došli pogotkom Enesa Unala u 83. minutu iz penala.

Posle petog remija Atletiko Madrid zauzima četvrto mjesto sa 35 bodova, a Hetafe se nakon petog vezanog meča bez pobjede nalazi na pretposlednjoj 19. poziciji sa 18 bodova.

Atletiko Madrid naredni meč igra na gostovanju protiv Selte, dok Hetafe dočekuje Rajo Valjekano.