23. 04. 2024. 10:16 >> 10:16

revanš mečevi četvrtfinala u minifudbalu

Bez iznenađenja u revanšima

Za vikend su u balonu Vuk odigrani revanš mečevi četvrtfinala Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

Fantastičan meč odigrali su Montekargo i Cedis. Nakon što su slavili u prvom četvrtfinalnom duelu 3:0 u revanšu je sve bilo na strani Cedisa.

Drugim golom Adžića u 30. minutu Cedis je došao do 4:1, nakon čega su mreže mirovale do kraja susreta. Penali su odlučivali, golmani bili na visini zadatka pa je Montekargo golom Brnovića slavio u ovom dinamičnom duelu.

Neizvjestan duel odigrali su i RTCG i DMD Delta. Otpor rivala DMD Delta je slomila u drugom poluvremenu a blistao je trostuki strijelac Drašković, uz još dva gola Spasojevića u finišu meča, za konačnih 6:3 u korist DMD Delte.

Nakon što su u prvom duelu imali jedan gol zaostatka, Nlb banka je krenula hrabro u revanšu i već u 6. minutu povela protiv velikog favorita, Vojske Crne Gore.

Ipak, to je bilo sve što su uradili u ovom duelu pa je do kraja meča viđeno pet golova u mreži NLB banke.

Pošta Crne Gore, nakon što je u prvom meču poražena čak 5:0, u drugom duelu nije izašla na megdan ekipi Sincommerce koji se tako sa ukupnih 8:0 plasirao u polufinale.

Rezultati:
RTCG - DMD Delta 3:6 (2:2)
Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović.
Strijelci: Caušević u 15, Mijović 16, Paljević u 28. minutu za RTCG, Miličić u 1, Drašković 20, 24, 26, Spasojević u 37 i 40. minutu za DMD Deltu.
RTCG: Garčević, Janjević, Burzanović, Mijović, Paljević, Čađenović, Raonić, Milić, Caušević, Uskoković.
DMD Delta: Miličić, Drašković, Mijović, Aćimić, Spasojević, Radulović, Milašević, Tomović, Laković, Raičević, Vučetić.

Montekargo - Cedis 1:4 (1:3), nakon penala 1:0
Strijelci: Brnović u 15. minutu za Montecargo, Drobnjak u 12, Vlahović 15, Adžić u 19 i 30. minutu za Cedis.
Montekargo: Brković, Lojpur, Popović, Pelević, Došljak, Lukić, M.Brnović, Dabanović.
Cedis: Šćekić, Jovanović, Vlahović, Ivanović, G.Drobnjak, D.Drobnjak, Janković, Adžić.

NLB Banka - Vojska Crne Gore 1:5 (1:2)
Sudije: Žarko Markuš i Emir Ramović.
Strijelci: Tuzović u 6. minutu za NLB Banku, Nikolić u 16, Đoković u 20, 28, Marković u 33 i 38. minutu za Vojsku Crne Gore.
NLB Banka: Dragaš, Tuzović, Kažić, Sakovski, Abazović, Dulović, Vuksanović, Vujošević, Đurović, Pešić.
Vojska Crne Gore: Drobnjak, Dačević, Đoković, Đedović, Potpara, Nikolić, Radulović, Marković, Aleksijević.

Pošta Crne Gore – Sinkomerc 0:3 - Službeno