N.R.

30. 04. 2024. 22:51 >> 22:54

LIGA ŠAMPIONA

Kraj: Odluka pada u Madridu, Bajern ispustio pobjedu u finišu

Fudbaleri Bajerna i Real Madrid odigrali su neriješeno u Minhenu 2:2 u prvom meču polufinala Lige šampiona.

Jedni i drugi su u četvrtfinalu eliminisali timove iz Engleske.

Bajern je u dvomeču bio bolji od Arsenala sa ukupnih 3:2, dok je Real poslije penala eliminisao branioca titule Mančester siti.

Sva dešavanja sa "Alijanc arene" pratite na Portalu RTCG.

LIVE BLOG:

22:50

Završen je meč u Minhenu - 2:2.

Опширније

22:40

Penal i za Real Madrid, Kim je oborio Rodriga u šesnaestrercu, nije imao dileme sudija Turpan - siguran izvođač Vinisijus za 2:2 u 83. minutu.

Опширније

22:37

Vinisijus je imao veliku priliku u 79. minutu nakon sjajnog pasa Modrića, ali je odlično reagovao golman Nojer - lopta odlazi u korner.

Опширније

22:25

Nova prilika za Bajern u 66. minutu - Kejn je primio loptu u šesaestercu, pucao ka golu, ali je izblokiran - korner za Bajern. Nakon udarca iz ugla probao je Dajer glavom, pravo u Lunjina.

Опширније

22:14

Penal za Bajern Minhen u 56. minutu - Musijala je ušao u kazneni prostor, sapleo ga je Vaskes - prilika za totalni preokret.

Опширније

22:10

Izjedanačenjeee u Minhenu, Sanee je pogodio za 1:1 u 53. minutu.

Опширније

22:02

Počelo je drugo poluvrijeme.

Опширније

21:47

Završeno je prvo poluvrijeme - Real vodi u Minenu 1:0, strijelac Vinisujus.

Опширније

21:43

Lijep pokušaj Kejna sa oko 20 metara iz slobodnog udarca u 42. minutu, lopta pored desne stative Lunjina.

Опширније

21:24

Gooool, Vinisijus dovodi Real u prednost u 24. minutu. Golu je prethodila prelijepa asistencija Tonija Krosa.

Опширније

21:12

Musijala je u 12. minutu pokušao sa nekih 12 metara, lopta je otišla visoko preko gola.

Опширније

21:10

Bajern opasniji na početku meča, prijetio je opet Sane, pa Kejn koji je u 9. minutu pokušao sa skoro pola terena da lobuje Lunjina.

Опширније

21:02

Velika šansa za Bajern već u 40. sekundi - nakon sjajne akcije Nusaira Mazrauija i Harija Kejna, Liroj Sane je imao zicer, ali je Andrij Lunjin sjajno odbranio.