- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Košarka
05. 01. 2020.
20:20 >> 20:19
POBJEDA NA SVOM PARKETU
Zadar u posljednjoj četvrtini srušio Megu
Košarkaši Zadra savladali su večeras ekipu Mega Bemaks na domaćem terenu sa 105:100 (22:26, 25:25, 19:24, 40:25), u utakmici 14. kola ABA lige.
Zadar su predvodili Domagoj Vuković sa 28 poena, 13 skokova, četiri asistencije i dvije ukradene lopte i Brajon Alen sa 22 poena, šest skokova i tri ukradene lopte. Ive Ivanov i Dominik Mavra u pobedi su učestvovali sa po 15 poena.
U srpskom timu najefikasniji je bio Marko Simonović sa 23 poena i 12 skokova. Kendrik Peri postigao je 19 poena, uz po pet skokova i asistencija, Nikola Mišković 14 poena, a Edin Atić 13 poena uz šest skokova.
Poslije 14 kola Zadar je deveti na tabeli sa četiri pobjede i 10 poraza, dok je Mega posljednja sa tri pobede i 11 poraza.
Ranije danas Igokea je na gostujućem terenu pobijedila Cedevita Olimpiju sa 85:78.
Коментари0
Остави коментар