Свијет
03. 12. 2022. 19:11 >> 19:24
ЛОНДОН
Због преваре преко "Букинга" враћала туристе са кућног прага
Жена у сjеверном Лондону каже да се осјећа жртвом након што су се десетине туриста појавиле код њене куће, јер је њена приватна адреса постављена на веб-сајт за смјештај "booking.com". Путници из Хонг Конга, Саудијске Арабије и Лос Анђелеса долазили су у кућу жене чије се пуно име не наводи, током јула. Морала је да их одбије и рекла је да је то превара, преноси BBC.
Фирма која стоји иза "booking.com" саопштила је да је њен дом сада "потпуно уклоњен". .
Жена тврди да су је 4. јула изненадили неочекивани посјетиоци њеном дому.
"Неко ми је покуцао на врата. Отворила сам их и то је била веома уморна жена, вјероватно из Хонг Конга, њена ћерка на крају капије, са коферима, очигледно су дошли са аеродрома. Рекли су да су ми резервисали кућу преко "booking.com". Када сам рекла да то није могуће, изгледала је ужаснуто, а ја сам рекла: 'мораћете да им се вратите, жао ми је, дошло је до неког неспоразума"; навела је жена.
„Неколико сати касније, три или четири особе су ми покуцале на врата и рекли да су ми резервисали кућу преко овог сајта".
"Долазили су из целог свијета: Аустралијанци који су тек стигли, било је људи из Саудијске Арабије, неки људи са сјевера Енглеске, и једноставно нисам могла да вјерујем", казала је Британка.
Након што је пријавила фирми која стоји иза "booking.com" шта се дешава, проблем је отклоњен.
Коментари 0
остави коментар