PRIMERA 08. 12. 2018. 18:58   >>  18:31 0

PRIMERA

Sevilja ispustila pobjedu na "Mestalji"

Fudbaleri Valensije i Sevilje odigrali su danas neriješeno 1:1, u utakmici 15. kola španskog prvenstva.

Na stadionu "Mestalja", Sevilja je povela u 55. minutu, a strijelac je bio Pablo Sarabija. Bod i deveti prvenstveni remi Valensiji u ovoj sezoni donio Muktar Dijakabi u trećem minutu nadoknade vremena.

Sevilja je propustila priliku da preuzme prvo mjesto na tabeli od Barselone, pošto obje ekipe sada imaju po 28 bodova, kao i trećeplasirani Atletiko Madrid.

Barselona ima utakmicu manje, pošto večeras u gradskom derbiju igra kao gost protiv Espanjola.

Valensija zauzima 12. mjesto na tabeli sa 18 bodova i posljednje dvije utakmice je bez pobjede.