rtcg.me/Mina [ Objavio: O.Z. ]

RUDAR SAVLADAO TITOGRAD 14. 08. 2019. 20:58   >>  23:06 0

RUDAR SAVLADAO TITOGRAD

Budućnost maksimalna, slavila i Zeta

Fudbaleri Budućnosti imaju maksimalan učinak u domaćem prvenstvu nakon tri kola.

Ekipa Branka Brnovića je treću pobjedu upisala u duelu sa Komom pod Goricom, kojeg je savladala sa 3:1

Golove za "plave" postigli su Mihailo Perović u 10. minutu, Petar Grbić u 50. i Igor Ivanović u 85.

Jedini pogodak za Kom, koji je doživio prvi poraz, postigao je Vuk Orlandić u 70. minutu.

Zeta je do prvog trijumfa došla kao gost protiv Petrovca 2:9, golovima Nemanje Sekulića u 31. i Balše Goranovića u 44. minutu.

Rudar je u gostima iznenadio OFK Titograd i upisao prvu pobjedu nakon dva startna poraza. Pljevljaci su slavili minimalnim rezultatom 1:0 i tako ostavili Podgoričana na jedan bod nakon tri kola.

Odlučujući pogodak, za prvi trijumf pljevaljskog tima, postigao je Igor Ćuković u 84. minutu.

U premijernom meču trećeg kola Telekom Prve crnogorske lige, fudbaleri Grblja i Podgorice igrali su danas u Radanovićima neriješeno 1:1.

Novi prvoligaš poveo je golom Jovana Vujovića u 30. minutu ioz jedanaesterca.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Nemanja Kartal u 53. minutu.

Duel Sutjeske i Iskre je odgođen zbog obaveza nikšićkog tima na evropskoj sceni.