С.В.

12. 05. 2023. 22:30 >> 23:06

UBJEDLjIV PORAZ U KELNU

Novi gol Jovetića, Herta pred ispadanjem

Stevan Jovetić je postigao novi gol u Bundesligi. Crnogorski reprezentativac je pogodio na gostovanju Kelnu, gdje je njegova Herta doživjela ubjedljiv poraz 5:2, pa je na dva kola prije kraja prvenstva u teškoj situaciji kad se radi o borbi za opstanak.

Jovetić je pogodio u 33. minutu sa ivice kaznenog prostora, nakon asistencije Lukebakija i donio preokret Herti 2:1.

To je njegov četvrti gol u šampionatu ove sezone.

Naš reprezentativac je svih 90 minuta bio na terenu.

Prethodno je domaćin poveo Selkea u osmom minutu, a poravnao je Trusar u 18.

Ipak, da domaćin na veliki odmor ode sa prednošću pobrinuli su se Hubers i Škiri.

U nastavku još dvije lopte u mreži tima iz Berlina.

Na 4:2 je povisio Hubers u 69. minutu, da bi Huseinbašić postavio konačan rezultat u 81.

Herta je tako ostala zakucana za dno sa 25 bodova, tri manje i utakmicu više od Bohuma i Štutgarta (nalazi se u baraž zoni).