L.V. [ Beta ]

07. 01. 2024. 19:33 >> 19:53

BOLJI OD HADERSFILDA

Mančester siti ubjedljivo do četvrtog kola FA kupa

Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u četvrto kolo engleskog FA kupa, pošto su večeras na svom terenu pobijedili Hadersfild sa 5:0.

Strelci za Siti bili su Fil Foden u 33. i 65, Hulijan Alvares u 37, Oskar Bob u 58. i Žeremi Doku u 74. minutu.

Plasman u četvrto kolo danas su obezbijedili i Lids, Reksem i Vest Bromvič Albion.

Lids je u gostima pobijedio Piterboro sa 3:0, golovima Itana Ampadua u 34. i 90. i Patrika Bemforda u 47. minutu.

Reksem je u gostima savladao Šruzberi sa 1:0, a strijelac pobjedonosnog gola bio je Tomas O'Konor u 72. minutu.

Vest Bromvič Albion je kao domaćin bio ubjedljiv protiv Alderšota 4:1.

Strijelci za VBA bili su Nataniel Čaloba u sedmom, Džovan Malkolm u 15, Deril Dajk u 27. i Tom Felovs u 88. minutu.

Gol za Alderšot postigao je Loren Tolaj u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Neriješeno su odigrali Luton-Bolton 0:0, Notingem Forest-Blekpul 2:2 i Vest Hem-Bristol siti 1:1, i ti mečevi će biti ponovo odigrani.