- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Društvo
09. 02. 2016.
15:02 >> 14:51
NAGRADA 500 EURA
Konkurs za dizajn Diplome "Luča"
Ministarstvo prosvjete raspisuje konkurs za idejno rješenje tri obrasca Diplome „Luča“, koji će biti otvoren do 18. marta. Pobjednik konkursa će dobiti 500 eura.
"Diploma „Luča“ mora da sadrži grb Crne Gore, naziv Crna Gora, prostor za naziv i sjedište obrazovno-vaspitne ustanove, ime i prezime učenika, djelovodni broj, mjesto i datum izdavanja, potpis direktora i pečat ustanove", saopšteno je iz Ministarstva.
Kako su istakli, idejno rješenje za tri obrasca treba da sadrži tekst za odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta i primjerno vladanje u osnovnoj školi, za odličan uspjeh iz svih nastavnih predmeta i primjerno vladanje u osnovnoj i srednjoj školi i za odličan uspjeh i primjerno vladanje u osnovnoj i srednjoj školi.
Detalji konkursa objavljeni su na sajtu Ministarstva prosvjete.
Коментари0
Остави коментар