13. 08. 2022. 23:10 >> 23:10

SERIJA A

Inter u nadoknadi do pobjede u Lećeu

Inter je jedva izašao na kraj sa Lećeom u gostima 2:1, na startu Serije A.

"Nerazuri" su do tri boda stigli duboko u sudijskoj nadoknadi, kada je Denzel Damfris u 95. minutu pogodio nakon kornera....

Prethodno, Inter je poveo već od 2. minuta preko Lukakua, da bi domaćin na startu drugog poluvremena izjednačio.

Ipak, posljednju riječ imao je Holanđanin...

Inter će u drugom kolu dočekati Speciju, dok će Leće gostovati Sasuolu.

Do pobjede na otvaranju sezone stigao je i Torino koji je u gostima slavio protiv novajlije u ligi, ekipe Monce sa 2:1.

Strijelci za pobjednički tim bili su Aleksej Mirančuk u 43. i Antonio Sanabrija u 66. minutu, dok je jedini gol za Moncu postigao Dani Mota u 94. minutu.

Ekipa Torina će u narednom kolu dočekati Lacio, dok će Monca gostovati Napoliju.