0.2 °C

2. CFL 05. 09. 2018. 19:20   >>  19:01 1

2. CFL

Remi Bokelja, pobjeda Mladosti

Lider šampionata, kotorski Bokelj osvojio je bod, dok je ekipa Mladosti Lješkopolje ostvarila pobjedu u petom kolu Druge crnogorske lige.

Bokelj je u Bijelom Polju igrao sa Jedinstvom 0:0, dok je Mladost u Donjoj Gorici slavila protiv Berana 2:1 i izjednačila se na čelu tabele sa kotorskim timom.

Do pobjede došla je golovima Luke Tiodorovića iz jedanaesterca u 20. i Nikole Bulatovića u 46. minutu.

Jedini pogodak za Berane postigao je Nemanja Tmušić u 80. minutu iz jedanaesterca.

Važne pobjede ostvarili su fudbaleri Arsenala i Igala.

Arsenal je u Tivtu savladao Kom 1:0, a pitanje pobjednika riješio je Matija Vujović u 78. minutu.

Igalo je u Tuzima slaviloprotiv Dečića 2:0, golovima Nemanje Vlahovića u 25. i Žarka Vilotijević u 79. minutu.

Pobjednika nije bilo u duelu Otrant-Olimpika i Jezera, koji su Ulcinju igrali 1:1.

Bokelj i Mladost Lješkopolje dijele prvo mjesto na tabeli sa deset bodova.

Arsenal i Igalo osvojili su po devet, dok je peti Otrant-Olimpik sa šest bodova.