- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Novosti dana
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
23. 10. 2014.
09:03 >> 09:05
2
DIREKTNO NA TVCG2
Partizan protiv Bešiktaša za ostanak u trci
Nakon uzbudljivih mečava u Ligi šampiona, večeras se nastavlja i drugo klupsko evropsko takmičenje - igraju se utakmice 3. kola Lige Evrope.
Partizan na svom terenu, od 20:45 dočekuje turski Bešiktaš, a direktan prenos toga meča možete pratiti na Drugom programu TVCG. "Crno-bijeli" s u prva dva kola osvojili samo bod, pa i je potreban dobar rezultat kako bi zadržali šanse da se plasiraju dalje.
U istoj grupi, Totenhem je favorit protiv Asterasa, pa sve osim prve pobjede "Pijevaca" bi bilo iznenađenje.
Zagrebački Dinamo imaće težak zadatak na gostovanju Salcburgu, dok Rijeka, za koju nastupa Marko Vešović, dočekuje holandski Fejenord.
Fiorentina našeg Stefana Savića će protiv PAOK-a u Grčkoj tražiti da zadrži maksimalan učinak i da već nakon ovog kola malo odškrine vrata nokaut faze.
Liga Evrope, 3. kolo:
Grupa A
Viljareal - Cirih 21:05
Borusija Menhengladbah - Apolon 21:05
Tabela:
1. Viljarreal 4
2. Apolon 3
3. Borusija Menhengladbah 2
4. Cirih 1
Grupa B
Torino - HJK Helsinki 21:05
Klub Briž - Kopenhagen 21:05
Tabela:
1. Klub Briž 4
2. Torino 4
3. Kopenhagen 3
4. HJK Helsinki
Grupa C
Totenhem - Asteras 21:05
Partizan - Bešiktaš 21:05
1. Asteras 4
2. Bešiktaš 2
3. Totenhem 2
4. Partizan 1
Grupa D
Seltik - Astra 21:05
Salcburg - Dinamo Zagreb 21:05
1. Seltik 4
2. Salcburg 4
3. Dinamo Zagreb 3
4. Astra 0
Grupa E
Estoril - Dinamo Moskva 21:05
PSV - Panatinaikos 21:05
Tabela:
1. Dinamo Moskva 6
2. Estoril 3
3. PSV 3
4. Panatinaikos 0
Grupa F
Inter - Sent Etjene 21:05
Dnjepr - Karabag 21:05
1. Inter 6
2. Sent Etjene 2
3. Dnjep 1
4. Karabag 1
Grupa G
Rijeka - Fejenord 19:00
Standard Lijež - Sevilja 19:00
1. Sevilja 4
2. Fejenoord 3
3. Standard Lijež 3
4. Rijeka 1
Grupa H
Krasnodar - Volfsburg 18:00
Lil - Everton 19:00
Tabela:
1. Everton 4
2. Krasnodar 2
3. Lile 2
4. Volfsburg 1
Grupa I
Slovan Bratislava - Sparta Prag 19:00
Jang Bojs - Napoli 19:00
Tabela:
1. Napoli 6
2. Sparta Prag 3
3. Jang Bojs 3
4. Slovan Bratislava 0
Grupa J
Alborg - Dinamo Kijev 19:00
Steaua - Rio Ave 19:00
Tabela:
1. Dinamo Kijev 6
2. Alborg 3
3. Steaua Bukurešt 3
4. Rio Ave 0
Grupa K
Dinamo Minsk - Gengamp 19:00
PAOK - Fiorentina 19:00
Tabela:
1. Fiorentina 6
2. Gengamp 3
3. PAOK 3
4. Dinamo Minsk 0
Grupa L
Trabzonspor - Lokeren 19:00
Metalist - Legija 0:1 (Duda 28')
Tabela:
1. Legija 9
2. Lokeren 3 (-1)
3. Trabzonspor 3 (-1)
4. Metalist 0
Коментари2
Остави коментар