- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Novosti dana
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Vaterpolo
25. 05. 2016.
13:43 >> 13:46
6
OBJAVLJENA SATNICA
"Ajkule" saznale raspored u Riju
Organizatori Olimpijskih igara u Rio de Žaneiru objavili su satnicu takmičenja na vaterpolo turniru.
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore na Olimpijskim igrama u Rio da Žaneiru igraće u grupi B sa selekcijama Francuske, Hrvatske, Italije, Sjedinjenih Američkih Država i Španije.
Naša selekcija će prvi meč odigrati protiv Francuske 6. avgusta, a posljednji meč u grupi protiv Španije 14. avgusta.
Ljubitelje vaterpola u Crnoj Gori obradovaće činjenica da zbog vremenske razlike "ajkule" će igrati skoro sve mečeve u ranim popodnevnim terminima, osim duela sa Španijom koji će po našem vremenu početi pola sata nakon ponoći.
Subota 6. avgust:
14:00h Srbija – Mađarska
15:20h SAD – Hrvatska
16:40 Grčka – Japan
18:00h CRNA GORA – FRANCUSKA
00:30h Španija – Italija
01:50h Brazil – Australija
Ponedjeljak 8. avgust:
14:00h CRNA GORA – HRVATSKA
15:20h Italija - Francuska
16:40h SAD - Španija
18:00h Srbija - Grčka
00:30h Japan - Brazil
01:50h Mađarska – Australija
Srijeda 10. avgust:
14:00h Australija - Japan
15:20h Grčka - Mađarska
16:40h Francuska - SAD
18:00h CRNA GORA - ITALIJA
00:30h Brazil - Srbija
01:50h Španija – Hrvatska
Petak 12. avgust:
14:00h Hrvatska – Italija
15:20h Španija – Francuska
16:40h CRNA GORA – SAD
00:30h Grčka – Brazil
01:50h Mađarska – Japan
03:10h Srbija – Australija
Nedjelja 14. avgust:
17:50h Australija – Grčka
19:10h Srbija – Japan
20:30h SAD – Italija
21:50h Francuska – Hrvatska
00:30h CRNA GORA – ŠPANIJA
01:50h Brazil – Mađarska
Četvrtfinala - Utorak 16. avgust:
16:00h Četvrtfinale 1
17:20h Četvrtfinale 2
20:10h Četvrtfinale 3
21:30h Četvrtfinale 4
Polufinala – Četvrtak 18. avgust:
17:20h Polufinale 1
21:30h Polufinale 2
Finale i 3. mjesto – Subota 20. avgust:
18:00h ZA TREĆE MJESTO
22:50H ZA PRVO MJESTO
Коментари6
Остави коментар