Objavio: P.R. [ Beta ]

02. 11. 2017. 23:11 >> 23:16

PORAZ VARDARA

Zvezda i Arsenal bez golova u Londonu

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su večeras 0:0 protiv Arsenala u Londonu, u utakmici četvrtog kola Grupe H u Ligi Evropa.

U drugoj utakmici u toj grupi Keln je na svom terenu pobijedio BATE Borisov sa 5:2.

U petom kolu 23. novembra Zvezda će igrati u Bjelorusiji protiv BATE Borisova, a Arsenal će igrati u Kelnu.

Fudbaleri Kelna pobijedili su na svom terenu BATE Borisov sa 5:2, u utakmici četvrtog kola Grupe H i ostali u igri za plasman u drugu fazu Lige Evropa.

Domaći su poveli u 16. minutu golom Sajmona Colera, a izjednačio je srpski fudbaler Nemanja Milunović u 31. minutu. Gosti su poveli dva minuta kasnije preko Nikolaja Signeviča, a Keln je poslije toga uspio da preokrene.

Izjednačio je Juja Osako u 54. minutu, a vođstvo domaćima donio je Seru Žirasi u 63. Osako je svoj drugi gol postigao u 82. minutu, a konačan rezultat postavio je srpski fudbaler Miloš Jojić u 90. minutu.

Arsenal je prošao u drugu fazu, pošto na prvom mjestu ima 10 bodova, Zvezda je druga sa pet, BATE ima četiri, a Keln tri boda.

Fudbaleri Lacija pobijedili su na svom terenu Nicu sa 1:0, u utakmici četvrtog kola Grupe K i plasirali se u drugu fazu.

Pobjedu Laciju donio je Maksim Le Maršan autogolom u drugom minutu nadoknade vremena.

U drugoj utakmici u toj grupi Varegem je kao gost pobijedio Vitese sa 2:0.

Lacio ima svih 12 bodova na prvom mjestu na tabeli, Nica ima šest, Varegem četiri, a Vitese jedan bod.

Fudbaleri Gimaraeša pobijedili su na svom terenu Olimpik iz Marseja golom Paula Hurtada u 80. minutu.

Prije početka utakmice igrač Olimpika Patris Evra dobio je crveni karton pošto je šutnuo domaćeg navijača u glavu tokom zagrijevanja.

U drugoj utakmici u Grupi I Salcburg i Konjaspor odigrali su neriješeno 0:0.

Salcburg je prvi na tabeli sa osam bodova, Marsej ima šest, dok po četiri boda imaju Gimaraeš i Konja.

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobijedili su kao domaćini Ostersunds sa 1:0 golom Arica Adurica u 70. minutu i ostvarili prvu pobjedu u Grupi J.

U drugom meču Herta je na svom terenu pobijedila Zorju sa 2:0 i zadržala šanse za plasman u drugu fazu.

Ostersunds je prvi na tabeli sa sedam bodova, Zorja ima šest, bod manje sakupio je Atletik, a Herta ima četiri.

U Grupi L Rozenborg je kao domaćin odigrao 1:1 protiv Zenita iz Sankt Peterburga. Domaći su poveli golom Nikolasa Bendtnera iz penala u 55. minutu, a bod ruskoj ekipi donio je Emilijano Rigoni u trećem minutu nadoknade vremena.

U drugoj utakmici Real Sosijedad je na svom terenu pobijedio Vardar sa 3:0.

Zenit je prvi na tabeli sa 10 bodova, Sosijedad ima bod manje, Rozenborg ima četiri boda, dok je skopski tim bez bodova.

U Grupi G Steaua je u Bukureštu odigrala 1:1 protiv Makabija Ber Ševe, a Plzenj je na svom terenu pobijedio Lugano sa 4:1.

Rumunski tim je prvi na tabeli sa 10 bodova, Plzenj ima šest, Hapoel je treći sa četiri boda, dok Lugano ima bod manje.