S.V.

14. 04. 2024. 14:29 >> 14:31

GOSTI PROMAŠILI PENAL

Napoli opet razočarao, osvojio samo bod protiv Frosinonea

Napoli je još jednom razočarao, pošto je odigrao samo 2:2 sa Frosinonenom na svom terenu. "Davljenik" čak ima da žali za tri boda, jer u prvom dijelu nije iskoristio penal.

Napoli je doduše, dva puta vodio, ali je Frosinone osim penala u završnici prokockao i zicer.

Šampion je poveo sjajnim golom Politana u 16. minutu. On je iskosa sa desne strane plasirao loptu i pogodio suprotni ugao.

Meret je u 30. minutu odbranio penal Suleu, ali to nije pokolebalo goste, naprotiv.

Do izjednačenja su stigli u 50. minutu kada je Čedira kaznio kardinalnu grešku golmana Napolija.

Domaćin je opet poveo u 63. minutu preko Osimena, ali je Čedira svojim drugim golom u 73. minutu osigurao bod Frosinonenu.

Partiju od sjaja do očaja i nazad, Meret je zaokružio u finišu, kada je odbranio zicer Seku...

Napoli je nakon 32. kola sedmi sa 49 bodova, na drugj strani Frosinone je prvi ispod crte sa 27, koliko ima i Verona, uz meč manje.