Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

GOLEADA U SOČIJU 19. 06. 2017. 20:13   >>  19:45 0

Njemačka bolja od Australije

Fudbalska reprezentacija Njemačke pobijedila je danas u Sočiju Australiju sa 3:2, u utakmici prvog kola Grupe B na Kupu konfederacija.

Njemačka je povela u petom minutu golom Larsa Štidla, a izjednačio je Tom Rogić u 41. minutu. Novo vođstvo aktuelnom svjetskom prvaku donio je Julijan Draksler iz penala u 44. minutu, a četiri minuta kasnije vođstvo je udvostručio Leon Gorecka.

Konačan rezultat postavio je Tomi Jurić u 56. minutu.

U prvom timu Njemačke bila su samo dvojica igrača koji su osvojili Svjetsko prvenstvo 2014. godine.

Na tabeli Grupe B Čile i Njemačka imaju po tri boda, dok su Australija i Kamerun bez bodova.